فاکتور رسمی برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترون

فاکتور رسمی برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترون

خلاصه از فاکتور رسمی برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترون

فاکتور رسمی برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترون

ارائه فاکتور رسمی برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترونیک و دفاتر خدمات الکترونیک شهر یکی از خدماتی است، که توسط سایت هخامنش برای شما با دقت و سرعت بالا انجام می شود. ‌تمام فاکتورهای ارائه شده در این سایت مطابق با قانون اساسی و مورد تایید سازمان دارایی می باشند.‌

برای آشنایی بیشتر با ویژگی های فاکتور رسمی، ضرورت آن و مدت زمان صدور آن در این مقاله با ما باشید، تا با تمام جزئیات فاکتور رسمی  آشنا گردید‌.

آماده ارائه کلیه خدمات فاکتور رسمی به تمامی مراکز و ارگانها و شرکت های خصوصی و دولتی

 

آیا صدور فاکتور رسمی برای برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترونیک و دفاتر خدمات الکترونیک شهر ضرورت دارد؟

بسیاری از افرادی که در صنف های کوچک مشغول به کار هستند، تصور می کنند که به این سند رسمی نیازی ندارند. اما باید گفت که بر طبق ماده 19 قانونی مالیات بر ارزش افزوده، تمام مالکین صنف های کوچک و بزرگ با هر میزانی از کار نیاز به فاکتور رسمی دارند.‌

پس طبق این قانون صدور فاکتور رسمی  ضرورت دارد. علاوه بر این صدور فاکتور رسمی به مدیریت مالی حساب های شرکت شما نیز کمک می کند.‌

این فاکتور باید کاملا در چهارچوب قوانین سند رسمی نوشته شود، تا مورد تایید سازمان دارایی و اداره مالیاتی قرار گیرد، در صورتی که از صدور فاکتور رسمی کوتاهی کنید، تحت قوانین فرار از مالیاتی و جرائم آن قرار می گیرید.‌

برای تنظیم فاکتور رسمی کافی است صورت حساب های مالی خود را با ما بسپارید، تا در مدت زمان کوتاهی یک فاکتور رسمی را با محاسبه میزان مالیات برای شما تنظیم کنیم. این فاکتورها بر طبق قوانین اسناد رسمی کشور نوشته خواهند شد و با فاکتورهای غیر رسمی کاملا فرق دارند.

آیا صدور فاکتور رسمی برای برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترونیک و دفاتر خدمات الکترونیک شهر ضرورت دارد؟
#image_title

صدور فاکتور رسمی برای برای چقدر طول می کشد؟

یکی از سوالات رایج این است که، صدور فاکتور رسمی برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترونیک و دفاتر خدمات الکترونیک شهر چقدر طول می کشد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که این کار به تجربه فردی که در حال تنظیم این سند برای شماست بستگی دارد.‌ خانم هخامنش در زمانی کمتر از دو ساعت یک فاکتور رسمی و قانونی را برای شما تنظیم می کند.‌

این فاکتور کاملا در چهارچوب قانون است و مورد تایید سازمان دارایی قرار خواهد گرفت، تمام محاسبات مالی و مالیاتی آن نیز به طور دقیق و بدون هر گونه خطایی انجام می گیرد. فاکتور ارائه شده فاقد هر گونه خط خوردگی و استفاده از غلط گیر است.

از سوی دیگر این فاکتور دارای شماره سریال برجسته ملخی است، اگر فاکتور هر گونه شماره سریال غیر از این سبک را داشته باشد، تحت تایید نهادهای نامبرده قرار نخواهد گرفت و فاکتور در زمره فاکتورهای غیر رسمی و غیر قانونی قرار خواهد بود.‌

برای صدور فاکتوری با چنین مشخصات حداقل به دو ساعت زمان نیاز است، پس ترجیحا در زمان صدور فاکتور عجله نداشته باشید و حداقل دو ساعت زمان به ما بدهید، تا فاکتور رسمی  قانونی و عاری از خطا به شما ارائه شود.

صدور فاکتور رسمی برای برای چقدر طول می کشد؟
#image_title

فاکتور رسمی چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری از افراد فاکتورهای غیر رسمی را همان فاکتور رسمی می پندارند و تصور می کنند، که با در دست داشتن این فاکتورها بعدها مشکلی در اداره مالیات و دارایی پیدا نمی کنند. اما باید گفت که هر فاکتوری را نمی توان رسمی دانست و این فاکتور مشخصات خاصی دارد و به دلیل اعتبار بالا حتی در دستگاه های قضایی نیز به عنوان یک سند به آن استناد می شود.

فاکتور رسمی برای صاحبان مراکز ارتباطات رایانه ای، دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر خدمات دولت الکترونیک و دفاتر خدمات الکترونیک شهر دارای اطلاعات کامل از طرفین معامله بوده و ویژگی های خاصی دارد، که از طریق شماره اقتصادی یا کد ملی به راحتی می توان قانونی بودن طرف مقابل را در سامانه های مخصوص استعلام نمود.

همچنین این فاکتور سبب اعتماد بیشتر بین مشتری و ارائه دهنده خدمات می شود و سبب همکاری های بیشتری بین آنها در آینده خواهد شد؛ زیرا ارتباط خود را در یک سند قانونی ثبت کرده اند، که جلوی هر گونه اختلاف و تخلفی را خواهد گرفت.

فاکتور رسمی باید دارای مشخصات زیر باشد؛

  • در فاکتور رسمی کد ملی فرد یا کد ثبتی شرکت حتما قید می گردد.
  • در این سند رسمی شماره های تماس مطابق با شماره روزنامه رسمی باید نوشته شود.‌
  • نام ثبتی شرکت باید به طور کامل قید گردد.
  • آدرس دقیق شرکت و دفتر مطابق با آنچه در روزنامه رسمی، ثبت شده همراه با کد پستی باید نوشته شود.‌
  • عکس کارت ملی مالک دفتر و شرکت حتما باید روی فاکتور رسمی قرار گیرد.‌
  • کد اقتصادی شرکت باید در این فرم نوشته شود.
  • در فاکتور رسمی  باید تمام قیمت ها و خدمات به صورت واحد و کل نگاشته شود و همچنین میزان مالیات شرکت نیز در این سند قید گردد.
  • همانگونه که در مطالب بالا نیز اشاره کردیم، فاکتور رسمی باید دارای شماره سریال تحت تایید دارایی باشد. این شماره باید با چاپ ملخی در قسمت فوقانی سند درج گردد. شماره های دیجیتالی هیچ گونه اعتباری ندارد.
  • فاکتور رسمی  باید توسط مالکین مراکز نامبرده امضای رسمی و مهر شود، فاکتور بدون امضا و مهر قانونی و مورد تایید هیچ نهاد دولتی نخواهد بود.

 

فاکتور رسمی چه ویژگی هایی دارد؟
#image_title

سخن پاياني

مقاله فوق توسط خانم هخامنش برای آشنایی بیشتر شما با فاکتور رسمی، اهمیت آن و نحوه صدور آن برای مالکین صنف های نامبرده نگاشته شده است‌. اگر قصد تنظیم فاکتور رسمی  را دارید، به سایت هخامنش مراجعه نمایید.

با مراجعه به این سایت خانم هخامنش تمام راهنمایی های لازم را به شما در مورد هزینه و مدت زمان تنظیم سند و مدارک لازم به شما خواهد داد.

خانم هخامنش با حدود هفده سال سابقه کار در این زمینه و آشنایی با قوانین مالیاتی، یک سند کاملا معتبر و مورد تایید سازمان دارایی را برای شما ثبت خواهد کرد، تا بعدها به جرم تخلف مالیاتی جریمه نشوید و مشکلی با مشتریان خود در زمینه پرداخت یا ارائه خدمات نداشته باشید.

درخواست مشاوره آنلاین

مشاوره تخصصی مطابق با نوع شغل و فعالیت شما توسط کارشناسان ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *